Nevyberajte peniaze z banky, zatknú vás !

Autor: Tomáš Chudják | 18.10.2011 o 16:28 | Karma článku: 13,26 | Prečítané:  8020x

To, že existuje istá miera fluktuácie informácii, ktoré sa k nám dostanú, vie každý z nás. Je možné si to všimnuť na všetkých veľkých "udalostiach" posledných mesiacov. Zachytil však niekto, že 15.10. v New Yorku, na pobočke CitiBank, si chcelo 24 ľudí zatvoriť účty a namiesto toho ich manažéri banky poslali do väzenia?

Malo ísť o ďalšiu formu protestu "Occupy Wall Street". 24 ľudí požadovalo zatvoriť účty v banke a odísť so svojími fyzickými peniazmi preč. Manažér pobočky - pravdepodobne vysoko trénovaný na krízové situácie, čo nepochybne zrušenie 24 účtov je - uzatvoril ľudí v banke a zavolal políciu.

Hovorí sa o dvoch osobách, ktoré stihli z banky odísť pred príchodom polície, tie však boli nasilu stiahnuté dnu. Statočnosť uniformovaných ozbrojených ochráncov nepozná hraníc.

Nikde som sa zatiaľ nedočítal dôvod, prečo mali byť osoby zatknuté. Vrcholom je - ako sami uvidíte, nahlas kričiaca žena, ktorú si zavolá päť policajtov do budovy - proti jej vôli.

K videu som sa dostal náhodou, cez Facebook, o to viac ma zarazilo, keď som si chcel prehľadať web, kvôli ďalším podrobnostiam. Zadajte si do Googlu "CitiBank arrest". Aké sú výsledky?

 

Okrem videa na youtube, iba správy na portáloch ako: mediateit.com, gothamist.com, observer.com, alebo dangerousminds.net. Bravo... myslel som, že CNN, BBC, alebo Aljazíra ma vyšší PageRank.

 

Pobočka banky:

Citibank CEO Vikram Pandit

Citibank at 555 Laguardia Place

New York, NY 10012

(800) 627-3999

 

Otvorený list:

http://occupywallst.org/forum/an-open-letter-to-citi-ceo-pandit-on-saturday-arre/

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Prečo je nevyhnutná vojna Facebooku a Bruselu

Padol prvý výstrel v regulačnej vojne, ktorá bude určovať podobu Európy.

DOMOV

Únos, ktorý prispel k zrušeniu amnestií, prekonal očakávania

Od marca ho videlo vyše 275-tisíc divákov.


Už ste čítali?